24.10.2023

Kaya Çiftliği - Edirne Valisi Yunus Sezer ve Beraberindeki Heyet Üretim Tesisimizi Ziyaret Etti

Süt ürünleri üretiminde Edirne ilinde lider, Trakya bölgesinde ise ilk üçte yer alan Kaya Çiftliği üretim tesisimiz, Edirne Valisi Sayın Yunus Sezer ve beraberindeki heyet tarafından ziyaret edildi.

Üretim tesisimizi gezerek ürünlerin üretimlerini yerinde inceleyen ve bilgi alan Edirne Valimiz Sayın Yunus Bey ve beraberindeki heyet ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Ziyaret sonrasında Edirne Valimiz Sayın Yunus Bey, bölgede bu tür kaliteli bir tesisin bulunmasının önemine dikkat çekerek Kaya Çiftliği’nin temiz, düzenli ve kaliteli üretim yaparak ürünlerini geniş kitlelere ulaştırmasının tesadüf olmadığını vurguladı. Ayrıca, Kaya Çiftliği’nin bölge için sağladığı önemli istihdamın ve çalışanlarının yarıya yakınının kadın olmasının da bölge için büyük bir kıymet taşıdığını belirterek teşekkürlerini iletti.

Her iki taraf ziyaretten duyulan memnuniyeti karşılıklı olarak ifade ederek, gelecekte de bir araya gelip dayanışma içinde olma temennisiyle ziyareti sonlandırdı.

Nazik ziyaretlerinden ötürü başta Edirne Valisi Sn. Yunus SEZER olmak üzere, Edirne Ak Parti Milletvekili Sn. Fatma AKSAL’a, Edirne Vali Yardımcısı Sn. Batuhan CİĞERCİ’ye, Edirne Tarım ve Orman Müdürü Sn. Atilla BAYAZIT’a, İpsala Kaymakamı Sn. Ömer SEVGİLİ’ye, İpsala İlçe Tarım Müdürü Sn. Olcay KARBUZ’a, İpsala Jandarma Komutanı Sn. Fatih ÇALIBAŞI’na teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili Yazılar