31.10.2023

Kaya Çiftliği - Kaya Çiftliği Piknikte Bir Araya Geldi

Kaya Çiftliği çalışanları piknikte bir araya gelerek hem sezonun yorgunluğunu attı hem de yeni sezona hazırlık yaptı.

Bütün çalışanların katıldığı organizasyon, Beykoz’da Yeşil Nesil Tesisleri’nde gerçekleşti. Gün boyu süren programda birçok etkinlik yapıldı. İp çekme, çuval yarışı, rodeo gibi farklı kulvarlarda yarışmalar ve eğlenceli etkinlikler gerçekleştirildi.Yarışmalarda dereceye girenlere madalyalar verildi. Ayrıca mutfak gereçleri ve elektronik eşyaların yer aldığı birçok üründe çekilişler yapıldı.

Programın en önemli bölümlerinden bir tanesi de 15 yılı aşmış olan çalışanlar tek tek sahneye davet edilerek kendilerine ödülleri takdim edildi. Programda sabah kahvaltısı ve öğlen yemeğinin dışında çay, kahve, çeşitli içecekler, meyve, patates, dondurma gibi sınırsız ikramlar da yer aldı. Çalışanların her anını mutlu bir şekilde geçirebilecekleri tüm ayrıntılar düşünüldü. Etkinliğin sonlarına doğru Hababam Sınıfı oyuncularının yer aldığı grup, hem geçmiş film anılarından hem de günümüzün popüler şarkılarından oluşan parçalar seslendirdi.

Tüm çalışanlar programdan duyduğu mutluluğu, memnuniyeti ifade ederek, bu tür etkinliklerin devamını talep etti. Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya konuşmasında, ‘’Bugün, birlikte olmanın önemini bu etkinlik aracılığıyla vurgulamak istedik. Gördüm ki memnuniyet mutluluk en üst düzeyde. Benim tüm ekip arkadaşlarım adına en mutlu olduğum an sizin mutlu olduğunuzu görmektir. Ben bu vesile ile aidiyet duygunuzun ne kadar yüksek olduğunu görüyorum. Yarışmalarda dereceye giren arkadaşlarımı kutluyorum. Ayrıca 15 yılı aşkın süredir bu yolu beraber yürüdüğümüz yol arkadaşlarımı ayrı ayrı kutluyor, sadakatli yol arkadaşlıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra başka etkinlikte tekrar beraber olmayı temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Kaya Çiftliği çalışanları, programın sonunda bir araya gelerek firmanın logosu olan kalp şeklini oluşturdu ve bu etkileyici an, yukarıdan drone ile görüntülendi.

İlgili Yazılar