12.05.2023

Kaya Çiftliği - Kaya Çiftliği Bayileri İle Bir Araya Geldi

Kaya Çiftliği 4 Mayıs Perşembe günü Pendik Gülistan Restoran’da düzenlenen öğle yemeğinde bir araya geldi. Tüm bayilerin katılım gösterdiği programda kaynaşma ve dayanışma buluşması sağlandı. Programda, birlik ve beraberliğin artarak devam etmesi, daha güçlü birliktelikler, Kaya Çiftliği’nin bundan sonraki yol haritası ve gelecek planları paylaşıldı.

Programın açılış konuşmasını Satış Koordinatörü Erdal Dalcı yaptı. Dalcı, konuşmasına tüm katılımcılara ‘’Hoş geldiniz’’ diyerek başladı ve katılımdan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Konuşmasında birlik ve beraberliğe dikkat çeken Dalcı, ‘’Her birimizin Kaya Çiftliği ailesinin bir bireyi olarak burada bulunuyor olması gücümüze güç katıyor’’ ifadelerini kullandı.

Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya söz aldı. Zülfikar Kaya konuşmasına tüm katılımcılara ‘’Hoş geldiniz’’ diyerek başladı ve katılımcıların davete icabet etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Zülfikar Kaya konuşmasında, ‘’Her ne kadar uzakta olup kalplerimiz bir desek de bir sofranın etrafında toplanmanın hazzı çok daha başka ve bu bana büyük heyecan veriyor. Bu duyduğum heyecan, aynı zamanda bana üst düzeyde motivasyon katıyor. Biz beraberiz, bugün nasıl büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha anlamış bulunmaktayım. Kaya Çiftliği’nin hedefleri büyüktür. Sizin de gördüğünüz üzere büyüyerek devam ediyoruz. Yapılan yenilikler, değişimler, yatırımlarla hep beraber daha da büyük hedeflere doğru yürüyeceğiz. Bunun hazzını hep birlikte yaşayacağız. Katılımcılara bir kez daha hoşgeldiniz diyor teşekkürlerimi sunuyorum’’ ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya’dan sonra Genel Müdür Selahattin Emen söz aldı. Emen, konuşmasına başlamadan önce yönetim kurulu başkanını, genel müdür yardımcısını, satış koordinatörünü, merkez departman birim müdürlerini, saha satış bölge müdürlerini selamladı ve ‘’Uzaktan yakından gelerek bizleri yalnız bırakmayan değerli bayilere ve aynı zamanda iş ortaklarımız, hoşgeldiniz’’ diyerek söze başladı. Selahattin Emen, ‘’Her zaman desteğini arkamızda hissettiğimiz bugün de bu organizasyonda bizlere desteğini esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kaya Çiftliği bugün geldiği noktada günlük 160 ton süt işlemektedir. Kendi bölgesinin bu konumda en büyük firmasıdır. Mağazalarla büyüyen firmamız artık dışarıya ürün yapan, büyük kurumsal firmalarla çalışan ve ihracat yapan bir firma durumuna gelmiştir. Bu çalışmalarımız A 101, Şok, Bim, File, BTT (Bizim Toptan Market), Opet ve büyük toptan dağıtım firmalarının dışında ayrıca ihracatla bu büyümesini taçlandırmıştır. Üretim alanında yapacağı kapasite yenilenmeleriyle hedefini büyüterek devam edecek ikinci 500’den sonra birinci 500’ü hedefleyecektir. Siz kıymetli bayilerimiz; büyümemizin en önemli anahtarı mağazalar, dolayısıyla sizler de bu büyümede önemli rol oynuyorsunuz. İstedik ki bir araya gelelim, mutluluğu paylaşalım, birebir sohbet edelim, siz orda biz burda neler yapmışız, bundan sonra neler yapacağız, birlikte paylaşalım. Tekrar hoşgeldiniz diyor geldiğinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Konuşmalardan sonra masalarda birebir keyifli sohbetlerle devam eden program, istek ve dileklerin alındığı, memnuniyetlerin dile getirildiği ve yine bu gibi programların talep edildiği güzel temennilerle tamamlandı.

İlgili Yazılar