06.09.2023

Kaya Çiftliği - Kaya Çiftliği'nde Motivasyon Yemeği

Kaya Çiftliği, üretim merkezi olan Edirne İpsala’da 40 dönüm arazi üzerinde kurulu, 12,500 m² kapalı üretim alanına sahip ve günlük 140 ton süt işleyen fabrikasında çalışanları ile motivasyon yemeğinde buluştu.

Son yıllarda yaptığı atılımlarla adından sıkça söz ettiren Kaya Çiftliği, kendine ait perakende satış noktalarının dışında, iç pazar ve ulusal noktalarla yaptığı önemli çalışmalar ve de ihracat çalışmalarıyla önemli başarıların altına imza atmaya devam ediyor. Kaya Çiftliği elde edilen bu başarılarla yeni hedeflere doğru ilerlerken, bu yolda beraber yürüdüğü 200 kişilik fabrika çalışanıyla motivasyon yemeğinde buluştu. Yemeğin sonuna doğru çalışanlara sürpriz bir jest yapıldı ve fabrikada 10 yıl ve üzeri çalışanlara hediyeler takdim edildi. Tamamen sürpriz olan bu an herkesi çok mutlu etti. Açılış konuşmasını ve akışı yöneten Kaya Çiftliği Satış Koordinatörü Erdal Dalcı, bu çalışanları sahneye çağırdı ve çalışanlara tek tek hediyeleri takdim edildi.

Hediye alan Kaya Çiftliği çalışanlarımız:

Orhan Çelik, Seray Korkmaz Akay, Zarife Güzel, İsmail Caymaz, Aykut Güneş. Bu gruba hediyeleri Kaya Çiftliği İnsan Kaynakları Müdürü Emre Karapınar takdim etti.

Ramazan Çetin, Fevzi Atın, Gülcan Çetin, Hüseyin Orhan, Adnan Selvi.  Bu gruba hediyeleri Kaya Çiftliği Fabrika Müdürü Birol Aydemir takdim etti.

Aptullah Girgin, Galip Atılgan, Hasan Ersan, Süleyman Savran, Sali Yüksel. Bu gruba hediyeleri Kaya Çiftliği Genel Müdür Yardımcısı Derya Kaya Bulut takdim etti.

Mustafa Kemal Kılıç, Mehmet Ali Sivil, Sedat Yıldız, Akın Bolcan, İsa Aydoğan. Bu gruba hediyeleri Kaya Çiftliği Genel Müdürü Selahattin Emen takdim etti.

Diğer bir çalışanımız olan ve yaklaşık 20 yıl şirket bünyesinde çalışarak şirketin birçok kademesinde görev yapan, uzun yıllar yol arkadaşlığı yapmış ve bu yolu aynı kararlılıkla yürüyen Kaya Çiftliği Ziraat Mühendisi Ercan Ergin Bey tek olarak anons edildi ve hediyesinin takdimini Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya yaptı.

Hediye takdimlerinin ardından Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya konuşma gerçekleştirdi ve yaptığı konuşmada, ‘’Bu yolda beraber yürüdüğümüz tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. 10 yıl ve üzeri çalışan tüm arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum. Özellikle, yaklaşık 20 yıldır her türlü zorluğu beraber aştığımız yol arkadaşım Ercan Bey’e ayrıca teşekkür ediyorum. Kaya Çiftliği’nin büyük bir aile olmasından mutluluk duyuyorum. Birkaç kişiyle çıktığımız bu yolda 800 kişilik aile bireylerine ulaştık. Benim en büyük mutluluğum budur. Bu ekip ruhuyla devam ettiğimiz sürece daha büyük başarılara imza atacağımızdan eminim. Hepinize katkılarınızdan, gayretlerinizden, samimiyetinizden, bu ailenin bireyleri olmanızdan dolayı teker teker teşekkür ediyor, hediye alan 10 yıl ve üzeri arkadaşlarımın sayılarının artmasını temenni ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından çalışanlar müzik eşliğinde eğlenerek geceye renk kattılar. Programdan duydukları memnuniyeti ifade eden çalışanlar, tekrar güzel birlikteliklerde buluşma temennisiyle Zülfikar Beye tek tek teşekkür ettiler.

İlgili Yazılar