08.11.2023

Kaya Çiftliği - Kaya Çiftliği 2023 Yıl Sonu Hedefinde Zirveye Erken Ulaştı

Kaya Çiftliği, 2023 yıl sonu hedefine ekim ayı sonunda ulaşarak büyük bir başarıya imza attı. Yıl sonuna iki ay kala ulaşılan hedef, tüm çalışanları mutlu etti.

2 Kasım’da şirket merkezinde yapılan toplantıda, elde edilen bu büyük başarı pasta kesilerek kutlandı. Pasta kesimini Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya yaptı. Kaya, bu başarının gerçek kahramanlarının Kaya Çiftliği çalışanları olduğunu vurgulayarak, “Bu başarı hikayesini yazan tüm ekibimize teşekkür ediyorum. Beraber mücadele ediyoruz, beraber çaba sarfediyoruz, beraber büyüyoruz, var isek beraber varız. Önümüze koyduğumuz hedefleri aşarak yürüyoruz. Bundan sonra da nice başarılarda buluşmak dileğiyle, hepinize tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Kaya Çiftliği Genel Müdürü Selahattin Emen, bu başarıya ulaşmada Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya’nın rehberliğinin önemini vurgulayarak, “Zülfikar Bey’in gücünü her zaman hissetmek, bize ekstra bir motivasyon sağladı. Kendi hedeflerimize inandık, birlikte motive olduk ve başardık. Bu büyük başarıya katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Elde edilen bu büyük başarının aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100. yılına denk gelmesi, kutlamaları daha da özel kıldı.

İlgili Yazılar